Recept na domov, to jsem já a moje mamka.

16253711163722

Mamka se chce co nejvíce smát na svět, proto se ráda obklopuje veselými věcmi, jež jí dodávají pozitivní energii. Zároveň má velký dar, umí takové věci vyrobit a předávat tak dobrou náladu lidem kolem sebe. Již 30 let to dělá prostřednictvím svých kreseb a textilních výrobků.

Já sdílím její pohled na svět, ale jako vystudovaná architektka jsem větší praktik. Ráda si zjednodušuju život a obklopuju se předměty, které mi v tom pomáhají. Mám za to, že věci, s nimiž jsem doma v každodenním kontaktu, mají sloužit mě a ne já jim. V jednoduchosti je síla!

Funkce, stabilita a krása, to jsou tři základní pilíře architektury a pro mě i hlavní kritéria při výběru toho, co si pustím do života.
Krása mi přináší požitek a radost, funkce poskytuje věcem užitek a vyšší smysl. A stabilita, ta dodává odolnost a zvyšuje tak celkovou hodnotu. Takové věci chci mít kolem sebe!

A co vznikne, když se my dvě s mamkou dáme dohromady?
Začalo to laskavými ilustracemi, jež mají ten dar:
vykouzlit lidem na tváři úsměv,
dodají šmrnc, hravost a pohodu do každého domova,
díky reprodukcím snadněji šíří dobrou náladu kdekoliv je potřeba.

A co kdyby uměly vyřešit i problémy, jež nám komplikují život? Umět se kreativně poprat s neustále se opakujícími konflikty s dětmi nebo hravě a jednoduše vyřešit organizaci domácnosti, to je naše aktuální výzva! 

Již jsme vytvořili tabuli s magnetkami, jež dokážou hravě zmapovat aktivity, jež provází naši rodinu během jednoho týdne a nechceme na ně zapomenout. K ní přibude další, která bude pomáhat dětem si osvojit denně se opakující činnosti. Nový kabát dostanou pravidla "U nás doma". V přípravě jsou nejrůznější samolepky pro přehledné organizování domácnosti nebo teploměr, který ukazuje, co si mají děti obléct.

A máme toho v plánu mnohem víc. Těšíš se? Jaká vychytávka by teď nejvíce bodla Tvojí rodině?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení