Hodnocení obchodu

5,0 8 hodnocení
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Petra | 4.1.2021
Obrazky jsem darovala pod stromeček. Musim napsat, ze ukápla i slza dojeti. Spokojenost na všech stranách. Děkuji
VD Avatar autora VERONIKA DVOŘÁKOVÁ | 3.1.2021
Krásné, děkuji, jsem moc spokojená.
Avatar autora Vladimíra Škorpíková | 13.12.2020
Obrázky z obchůdku Recept na domov vylepšily oběma našim dětem pokojíčky. A líbily se mi tak moc, že jsem si několik koupila i pro sebe. Krása veliká. Děkujeme.
J Avatar autora Jana N. | 24.11.2020
Jsem moc spokojena,jak s výrobky,které jsou opravdu krásné, ani jsem si nemohla vybrat, tak i se vstřícností majitelky a úžasnou domluvou. Vandi,ještě jednou děkuju;-)
JM Avatar autora Jolana Makovičková | 16.11.2020
Krásné a originální obrázky! Neodolala jsem hned pěti z nich :-) A jsem velice spokojená! Oceňuji také rychlé vyřízení objednávky a milé jednání! Určitě doporučuji!
L Avatar autora Lucie | 16.11.2020
Koupila jsem si obrázek "kočičí poleženíčko" a moc se těším jak mi bude zdobit ložnici. Provedení je moc hezké, veselé barvy a pozitivní motiv. Pro velký úspěch z prvního nákupu už mám objednané další obrázky, na které se těším. Oceňuji i vstřícnou komunikaci s e-shopem.
PZ Avatar autora Pavlína Zimmermannová | 10.11.2020
Na vánoce jsem pro celou rodinu koupila týdenní rodinný plánovací kalendář. Už dlouho jsem řešila organizaci denního chodu rodiny a tento kalendář je přesně to, co jsem hledala. Skvěle vymyšlený systém zaznamenávání aktivit jednotlivých členů rodiny, krásné, milé kresby a pestré barvy - prostě "funkční" obraz sám o sobě. Rychlé dodání, vstřícné odpovědi na mé všetečné dotazy a ochota reagovat na nestandartní řešení - bylo milou přidanou hodnotou :o) Děkuji.
S Avatar autora Sandra | 8.11.2020
Pěkný výběr, dobrá komunikace s e-shopem, rychle vyřízení a doručení objednávky. Objednávka přišla hezky zabalená, nepoškozená, ikdyž jsem se bála, že se sklo rámečku může po cestě rozbít. Obrázky už dělají radost synovi nad postýlkou. Za mě naprostá spokojenost a rozhodně se nejedná o poslední nákup.
8 položek celkem