SADA Rodinný plánovací kalendář

Kód: 264
1 955 Kč
Skladem

Taky Tě už unavuje neustále všem připomínat, kdy kde mají být, koho kde vyzvednout, na co se zítra nachystat? Zorganizuj si týden a rozděl zodpovědnost na všechny členy domácnosti. Jednoduše, efektivně a s úsměvem!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělá zábava a hlavně užitečná pomůcka pro týdenní plánování často se opakujících rodinných aktivit. Hravou formou se učí zodpovědnosti celá Tvoje rodina. Všichni mají skvělý přehled o tom, co se bude nadcházející týden dít. No uznej, kdo si to má vše pořád pamatovat?

SADA Rodinný plánovací kalendář obsahuje:

> Originální týdenní kalendář na odolné a ohebné magnetické folii o rozměru 36x56 cm.

> Celkem 24 ks originálních barevných magnetek s autorskými ilustracemi aktivit:

- sada magnetků PRO MÁMY: NÁKUP, JÓGA, BADMINTON, PRÁCE, SETKÁNÍ KAFÍČKO, NA PIVO, RELAX, BĚH, LÉKAŘ, ÚKLID, VYNÉST ODPAD, KADEŘNICE

- sada magnetků S RODINOUNÁVŠTĚVA, POVÍDÁNÍ, DĚDA, BABIČKA, POHÁDKA, VÝLET, PROCHÁZKA, POUŠTĚNÍ DRAKA, DOVOLENÁ, RODINA, BAZÉN, KOUPALIŠTĚ

> Variantně si zvol, zda chceš mít součástí i bílou magnetickou tabuli o rozměru 40x60 cm v dřevěném rámu.

Magnetky máme skutečně vymazlené! Jsou veliké 30 mm a nemusíš se o ně vůbec bát. Jsou odolné proti vodě a ledacos vydrží. Zadní strana magnetu je speciálně upravená teflonovou vrstvou, díky které magnety nešpiní ani nepoškrábají tabuli, lednici či jinou hrací plochu. Navíc jsou krásně barevné, skvěle padnou do ruky, takže se s nimi snadno manipuluje a díky dostatečně silnému magnetu se spolehlivě na tabuli udrží.

Kalendář používej buď s bílou magnetickou tabulí nebo na jiném kovovém povrchu, který přitahuje magnety. Z tabule jej snadno sejmeš a přesuneš na jiný vhodný kovový povrch, např. na lednici. Tabule je tak variabilní a skvěle se přizpůsobí potřebám celé rodiny. 

Magnetický kalendář si můžeš dotvořit fixami na bílé tabule, jež jdou skvěle mazat zasucha nebo i navlhčeným hadříkem.

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 21.11.2020
Rodinný plánovací kalendář jsem pořídila pro naše dvě děti. Z kalendáře byly nadšené a když jsme ho přinesli domů, strávily s ním dobré dvě hodiny. Polepili jsme společně magnety aktivitami, povídali jsme si o dnech v týdnu a naplánovali jsme všechno, co nás čeká. Na samotné plánování celého týdne jsou ještě malé, ale denní plánování hravě zvládnou. Jejich zvědavé ručičky se u kalendáře ochomýtají každý den – a když zrovna nic neplánují, vozí magnety na vozíčkách, zkoušejí, co všechno dovede magnet přitáhnout a na čem drží, a vůbec se věnují práci s kalendářem a neustále ho zkoumají. Jako rodič moc oceňuji půvabné původní ilustrace a praktické obrázky – návštěvy, počasí, kroužky, zkrátka celý náš život je v kalendáři vypodobněný :)
5
P Avatar autora | 18.11.2020
Na vánoce jsem pro celou rodinu koupila týdenní rodinný plánovací kalendář. Už dlouho jsem řešila organizaci denního chodu rodiny a tento kalendář je přesně to, co jsem hledala. Skvěle vymyšlený systém zaznamenávání aktivit jednotlivých členů rodiny, krásné, milé kresby a pestré barvy - prostě "funkční" obraz sám o sobě. Rychlé dodání, vstřícné odpovědi na mé všetečné dotazy a ochota reagovat na nestandartní řešení - bylo milou přidanou hodnotou :o) Děkuji.