Vyladěný týdenní rodinný plánovací kalendář na míru

Taky Tě už unavuje neustále všem připomínat, kdy kde mají být, koho kde vyzvednout, na co se zítra nachystat? Zorganizuj si týden a rozděl zodpovědnost na všechny členy domácnosti. Jednoduše, efektivně, s úsměvem a navíc stylově, protože jej vyrobím Tvojí rodině na míru.

Na dotaz
Kód: 607
2 535 Kč

Pro děti skvělá zábava s magnety a tabulí, pro rodiče užitečná pomůcka pro týdenní plánování často se opakujících rodinných aktivit. Děti se hravou formou učí zodpovědnosti a mají skvělý přehled o tom, co se bude nadcházející týden dít. A nejen děti… No uznejte, kdo si to má vše pořád pamatovat?

 

Vyladěný týdenní plánovací rodinný kalendář na přání obsahuje:

 

> Magnetickou bílou tabuli o rozměru 40x60 cm v dřevěném rámu.

> Originální týdenní rozvrh na odolné a ohebné magnetické folii. Rozvrh lze snadno z tabule sejmout a přesunout na jiný vhodný kovový povrch, např. na lednici. Tabule je tak variabilní a skvěle se přizpůsobí potřebám celé rodiny.

> Libovolnou kombinaci 36 ks originálních barevných magnetek s autorskými ilustracemi s motivy dle Tvého výběru. Čísla vybraných magnetů uveď při objednávání do poznámky (magnety se mohou opakovat).

5 ks samolepek se jmény dle Tvého přání. Požadovaná jména uveď při objednávání do poznámky.

 

Různě barevné magnetky a samolepicí ilustrace dostaneš zvlášť. Magnetky si tak můžeš vyladit a přizpůsobit jednotlivé barvy magnetů buď členům rodiny, či skupinám aktivit.

Magnetická tabule i rozvrh jsou popisovatelné fixami na bílé tabule, jež jsou snadno zasucha mazatelné.

Magnetický rozvrh i magnetky jsou odolné proti vodě a mechanickému poškození, takže ilustrace jsou chráněné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: