Týdenní rodinný plánovací kalendář

Taky Vás už unavuje neustále všem připomínat, kdy kde mají být, koho kde vyzvednout, na co se zítra nachystat? Zorganizujte si týden a rozdělte zodpovědnost na všechny členy domácnosti. Jednoduše, efektivně a s úsměvem!

Pro děti skvělá zábava s magnetkami a tabulí, pro rodiče užitečná pomůcka pro týdenní plánování často se opakujících se rodinných aktivit. Děti se hravou formou učí zodpovědnosti a mají skvělý přehled o tom, co se bude nadcházející týden dít.. a nejen děti.. ale i tatínci budou mít přehled a maminky o něco lehčí hlavu! No uznejte, kdo si to má vše pořád pamatovat? 

Skladem (1 ks)
Kód: 264
1 745 Kč

Týdenní plánovací rodinný kalendář obsahuje:

 

> magnetickou bílou tabuli o rozměru 40x60 cm v dřevěném rámu.

> originální týdenní rozvrh na odolné a ohebné magnetické podložce. Lze snadno z tabule vyjmout a přesunout na jakýkoliv jiný kovový povrch, např.na lednici. Tabule je tak variabilní a skvěle se přizpůsobí potřebám Vaší rodiny.

> celkem 24 ks originálních barevných magnetek s autorskými ilustracemi nejrůznějších aktivit. Různě barevné magnetky dodáváme samostatně. Samolepící ilustrace s aktivitami si tak můžete nalepit sami a přizpůsobit si tak barevnost magnetů buď podle členů rodiny, či podle aktivit.

 

Magnetická tabule i rozvrh jsou popisovatelné fixami na bílé tabule, jež jsou snadno zasucha mazatelné.

Magnetický rozvrh i magnetky jsou odolné proti vodě a mechanickému poškození, takže ilustrace jsou chráněné.

 

 

K týdennímu rozvrhu si můžete dokoupit:

 

> Doplňková sada magnetek k týdennímu rozvrhu

> Libovolná kombinace magnetek k týdennímu rozvrhu

Jména na přání

Magnetky na přání

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 21.11.2020
Rodinný plánovací kalendář jsem pořídila pro naše dvě děti. Z kalendáře byly nadšené a když jsme ho přinesli domů, strávily s ním dobré dvě hodiny. Polepili jsme společně magnety aktivitami, povídali jsme si o dnech v týdnu a naplánovali jsme všechno, co nás čeká. Na samotné plánování celého týdne jsou ještě malé, ale denní plánování hravě zvládnou. Jejich zvědavé ručičky se u kalendáře ochomýtají každý den – a když zrovna nic neplánují, vozí magnety na vozíčkách, zkoušejí, co všechno dovede magnet přitáhnout a na čem drží, a vůbec se věnují práci s kalendářem a neustále ho zkoumají. Jako rodič moc oceňuji půvabné původní ilustrace a praktické obrázky – návštěvy, počasí, kroužky, zkrátka celý náš život je v kalendáři vypodobněný :)
5
P Avatar autora | 18.11.2020
Na vánoce jsem pro celou rodinu koupila týdenní rodinný plánovací kalendář. Už dlouho jsem řešila organizaci denního chodu rodiny a tento kalendář je přesně to, co jsem hledala. Skvěle vymyšlený systém zaznamenávání aktivit jednotlivých členů rodiny, krásné, milé kresby a pestré barvy - prostě "funkční" obraz sám o sobě. Rychlé dodání, vstřícné odpovědi na mé všetečné dotazy a ochota reagovat na nestandartní řešení - bylo milou přidanou hodnotou :o) Děkuji.