Sada magnetek ŘÁDY a POČASÍ

Kód: 611
395 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Doplň si tabule dalšími magnetkami. Trénujeme jaké je venku zrovna počasí a jaké si vybereme aktivity, když je slunečno či padá sníh?

A že už máme splněné všechny úkoly či rituály? Tak to jsme šampióni! To si zasloužíme medaili!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada ŘÁDY A POČASÍ obsahuje:

Celkem 12 ks originálních barevných magnetek s autorskými ilustracemi s aktivitami: 

SLUNCE, DÉŠŤ, SNÍH, Řád VELKÉ JEDLE, Řád MOUDRÉ SOVY, Řád PILNÉ VČELKY, Řád LEGO KOSTKY, Řád ČERVENÉHO JABLKA, Řád PRAVDIVÉHO SLOVA, Řád JSEM KÁMOŠ, Řád KLIDNÉHO BERÁNKA, Řád ČISTÉ TLAPKY. 

Magnetky máme skutečně vymazlené! Jsou veliké 30 mm a nemusíš se o ně vůbec bát. Jsou odolné proti vodě a ledacos vydrží. Zadní strana magnetu je speciálně upravená teflonovou vrstvou, díky které magnety nešpiní ani nepoškrábají tabuli, lednici či jinou hrací plochu. Navíc jsou krásně barevné, skvěle padnou do ruky, takže se s nimi snadno manipuluje a díky dostatečně silnému magnetu se spolehlivě na tabuli udrží.

A co jednotlivé řády znamenají?

Řád VELKÉ JEDLE

Chodím rád do přírody. Chovám se k ní pěkně. Neničím zbytečně rostliny, pomáhám zalévat na zahradě nebo se třeba v parku či před domem starám o květiny. Třídím odpad. 

 Řád MOUDRÉ SOVY

Rád se učím a nebojím se zkoušet nové věci. Jsem trpělivý, když mi něco hned nejde. Jsem velký silák protože dělám, co je správný a ne jen to, co je pohodlný.  

 Řád PILNÉ VČELKY

Převlíkám se z pyžamka. Pomáhám s úklidem. Nebo třeba nachystám a sklidím ze stolu. Odpadky vyhodím do koše. Když omylem něco vyleju či vysypu, snažím se to napravit. A že umím i uklidit vše, s čím jsem si hrál? Tak tenhle řád si fakt zasloužím!

 Řád LEGO KOSTKY

Rád si stavím něco nového. Rád tvořím, co mě napadne. Skládám, maluju nebo třeba stříhám a lepím.

 Řád ČERVENÉHO JABLKA

Neplýtvám jídlem. Jím zdravě a pestře. Hlavně to, co mi prospívá, z čeho rostou svaly a celé tělo, ne jenom pupek. Nebojím se ochutnávat, když něco neznám či se mi to na první pohled úplně nezdá. Dávám přednost jídlu, co dělá dobře bříšku a né jen mlsnému jazýčku.

 Řád PRAVDIVÉHO SLOVA

Nekecám, nevymýšlím si. Jsem čestný, mluvím pravdu. Jsem odvážný hrdina, co dokáže přiznat, když udělá chybu a snažím se ji napravit. 

 Řád JSEM KÁMOŠ

K lidem i zvířatům se chovám tak, jak chci, aby se i oni chovali ke mě. Nikomu nedělám nic, co se mu nelíbí. Věci si navzájem půjčujeme, domlouváme se, aby byli spokojení všichni. 

 Řád KLIDNÉHO BERÁNKA

Nehlučím tam, kde by to mohlo ostatní rušit. Když něco chci, nekřičím, ale pěkně poprosím. Když někdo mluví, neskáču mu do řeči, počkám až domluví. 

 Řád ČISTÉ TLAPKY

Když přijdu z venku, tak si umyju ruce. Nudle u nosu nepatří do rukávu, ale vysmrkám je do kapesníku. Špinavou pusu po jídle si neutírám do trička, ale do ubrousku nebo se jdu rovnou umýt. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: